Kamera sistemi

Kamera sistemi, güvenlik ihlallerini engellemek amacıyla kullanılan görüntüleme sistemidir. Kamera sistemi sayesinde geçmiş kayıtlarınıza ulaşılabilir ,telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan istediğiniz anda kameralarınızı canlı olarak takip edebilirsiniz.

Firmamız tarafından son teknolojilerden yararlanılarak kurulumu gerçekleştirilen kamera sistemi, belirlediğiniz şartlara uygun olarak hazırlanır.

alarm-sistemi

Yüksek çözünürlük

Kamera sistemi seçerken şık tasarımlı ve yüksek çözünürlüklü olan sistemlerin tercih edilmesi gerekir. Farklı teknolojilerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan bu sistemlerin kayıt ve depolama alanları da önceden belirlenmelidir.

Kayıt sistemi kaç gün kayıt yapacağı ve hangi çözünürlükte olacağına karar vermeniz önemlidir. Bu süreçte firmamız kapasite hesaplaması sürecinde sizlere yardımcı olacak ve bu işlemi de keşif sırasında gerçekleştirecektir.

Sonuç olarak her zaman kaliteli ve profesyonel bir şekilde çalışan kamera sistemi konusunda hizmet veren firmamızla iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

güvenlik kamera sistemi

Uzaktan izleme

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan istediğiniz anda tüm kameraları canlı olarak takip edebilirsiniz, kamera ayarlarını değiştirebilir ve e-posta olarak gönderebilirsiniz

Kameralarımız gelişmiş akıllı video analizlerinin yanı sıra birçok teknolojik özelliklere de sahiptir. Donanımsal ve yazılımsal olarak en iyi performansı sunabilmek için en yeni görüntü sensörleri, en yüksek çözünürlükler, en güçlü ledler, en farklı çözümler ve en sağlam kasa dizaynı ile donatılmıştır.

Firmamız kamera sistemi konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılarken son teknolojinin tüm imkanlarını kullanıyor ve üst düzey güvenlik kameralarıyla yaşam ve çalışma alanlarınızın güvenli olmasını sağlıyoruz.